LAKATOST, HEGESZTŐ ÁLLÁS NÉMETORSZÁGBAN! SZÁLLÁST UTAZÁST BIZTOSÍTUNK

LAKATOST, HEGESZTŐ ( AWI vagy Co is)ÁLLÁS NÉMETORSZÁGBAN! SZÁLLÁST UTAZÁST BIZTOSÍTUNK!
Az alábbi munkakörökre, keresünk jelentkezőket:
– Co hegesztő – lakatosokat keresünk gépipari berendezések összeállítására. Munkavégzés helye: Trier, Németország, – Nettó 2400-2600 €/hó fizetés!

– Németországba keresünk Géplakatosokat. Munkavégzés helye: Passau, Németország, – Nettó 2000-2200 Euro/hó fizetés.

-Németországba keresünk AWI, Co hegesztőt szerkezet összeállítási gyakorlattal. Munkavégzés helye: München, Németország- Nettó 13 €/óra (2300-2500 €/hó) fizetés

Elvárások:
– Szakirányú végzettség, és tapasztalat.
– Összeállítás szakrajz alapján
– Alapfokú német nyelvtudás / A1 szint
– Saját autó a munkába járáshoz

Amit nyújtunk:
– Ingyenes szállás – családi házban bérelt szoba
– Első kiutazás költségeinek megtérítése – 0,11 € / km
– Hosszú távú munkalehetőség

AMENNYIBEN ÉRDEKLI A MUNKALEHETŐSÉG, KÉRJÜK KÜLDJÖN SZAKMAI ÖNÉLETRAJZOT AZ info@munkatars.net emailcímre, vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, és kollégáink visszahívják telefonon!